نمایشگاه ها

 

 

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.bornika.ir مراجعه فرمایید.

 

نمایشگاه ها

   

فروشگاه ریحانی یزدی در سال 1353 به همت سلیمان ریحانی و برادران افتتاح و از آن زمان به تهیه و توزیع لوازم الکتریکی صنعتی مشغول بوده است. از سال 1370 مدیریت این فروشگاه در اختیار شهنام ریحانی، فرزند ایشان قرار گرفته است تا با هدف بالا بردن هر چه بیشتر کیفیت در حین پخش به واردات کالا نیز مشغول گردد. از آن زمان تهیه کالا با بهترین کیفیت و خدمات پس از فروش با کادری همگام با علم و تکنولوژی روز هدف اصلی این فروشگاه بوده است. شرکت در نمایشگاههای جاری در خارج ار کشور جهت یافتن و در ارتباط نزدیک بودن با بهترین شرکت ها و تکنولوژ ی روز، و از طرفی دیگر شرکت در نمایشگاه های ایران برای هر چه بهتر عرضه کردن کالاهای مورد پخش، همواره در دستور کاری این فروشگاه قرار داشته است.
این فروشگاه در بهترین مکان از لحاظ بازاریابی واقع گردیده و با 7 پرسنل در بخش های مختلف مدیریت، بازرگانی، حسابداری، سرویس و خدمات، بازاریابی و فروش مشغول به خدمات رسانی می باشد. طی این سالها تلاش ما برای وسعت بخسیدن به زمینه کاری و انواع کالاهای وارداتی بوده است. از این رو همکاری خود را با اکثر کشورهای جهان از جمله : ایتالیا، اسپانیا، آلمان ، اسلووی ، هند، چین، ژاپن و انگلیس گسترش داده ایم.
و در نهایت مفتخر به همکاری و فراهم رسانیدن کالا برای مصرف در کارخانجات صنعتی، مصرف آموزشی، مخابرات، دانشگاه ها ، صنایع دفاع و تابلوسازی در کلیه شهرهای کشور است.
 

 

  • Back • Up • Next •

 

Products 

Companies


لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.bornika.ir مراجعه فرمایید.